Kariéra

Domov

Přijmeme asistenta pedagoga

Do našeho týmu, na pracoviště Dětský domov se školou v Jihlavě, přijmeme kolegu/kolegyni na pozici asistenta pedagoga s pracovní dobou především v nočních hodinách
Pracovní poměr je na dobu určitou. Po zapracování možno změnit na dobu neurčitou.
Platové podmínky: 18 360,-Kč až 25 080,-Kč (+ osobní ohodnocení přiznané po zkušební době + příplatky za noční práci a práci o víkendech).
Nástup možný od 1.1.2023.

Požadujeme:

Náplň práce:

Nabízíme:

Žádost s přiloženým životopisem zasílejte do 17.10.2022 na e-mail: musilova@ddssjihlava.cz.

Organizace si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení v kterékoli jeho fázi.

Přijmeme odborného pracovníka - speciálního pedagoga/psychologa

Do našeho týmu, na pracoviště Dětský domov se školou v Jihlavě, přijmeme kolegu/kolegyni na pozici speciální pedagog/psycholog.
Pracovní poměr je na dobu určitou (zástup za RD), úvazek 0,5.
Platové podmínky: 35 320,-Kč až 45 280,-Kč při celém úvazku (+ osobní ohodnocení přiznané po zkušební době).
Vhodné i pro absolventy speciální pedagogiky nebo psychologie, případně i pro studenty těchto oborů.

Požadujeme:

Nabízíme:

Škola

Aktuálně nehledáme žádného nového uchazeče.

SVP